VEKA Fenster und Türensysteme

Oferowane przez nas systemy okienno-drzwiowe VEKA zapewniają doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną, zwiększając komfort oraz bezpieczeństwo domowników. Systemy okienne i drzwiowe składają się z wielokomorowych profili PCV klasy A (najwyższa klasa profili okiennych) oraz wyposażone są w dodatkowe uszczelki, dzięki czemu doskonale chronią przez zimnem i przedostawaniem się wody do wnętrza.

W kategorii stolarki PCV najczęściej wybieranym systemem jest VEKA Softline 82, który spełnia wymagania WT2021, a przy zastosowaniu potrójnej szyby o współczynniku 0,5 W/m2K pozwala osiągnąć współczynnik przenikania ciepła dla całego okna poniżej Uw= 0,9W/m2K. Profil ma grubość 82mm i posiada trzy trwałe uszczelki z możliwością zastosowania uszczelki środkowej MD. Okna bazujące na profilach VEKA Softline 82 doskonale sprawdzą się w nowoczesnym budownictwie, które stawia na energooszczędność. Można je zastosować zarówno w stolarce okiennej, jak i drzwiach tarasowych i wejściowych.

Jeśli poszukujecie okien, które posiadają efektywność energetyczną na najwyższym poziomie, nasze okna z profilami VEKA z pewnością spełnią te oczekiwania. Zapraszamy dokontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzin w naszym salonie sprzedaży w Luzinie.