O firmie

siedziba

Zakres działalności

Jesteśmy renomowanym producentem stolarki PCV, ALU oraz EI. Od 2013 roku zajmujemy się również wykonywaniem elewacji lekkich.

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować pełne zadowolenie nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Na dzień dzisiejszy posiadamy pełną ofertę dotyczącą stolarki PCV, ALU, EI, oraz wszystko, co z nią związane, tzn.:

  • Parapety wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Bramy garażowe
  • Rolety wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Drzwi wejściowe
  • Drzwi wewnętrzne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Historia firmy

Nasze Przedsiębiorstwo istnieje od 2003 roku.

Początkowo w swojej ofercie mieliśmy tylko stolarkę PCV, którą wraz z upływem czasu ulepszyliśmy poprzez wprowadzenie renomowanych systemów – takich jak VEKA – profile, oraz Winkhaus – okucia. Aktualnie posiadamy bogate doświadczenie w produkcji oraz montażu, które pozwala nam na realizację zamówień najbardziej wymagających klientów. Posiadamy w swojej ofercie okna standardowe oraz wiele innych o różnego rodzaju kształcie ze szkłem przeziernym, antywłamaniowym lub witrażami.

W roku 2004 roku rozszerzyliśmy Naszą ofertę poprzez uzyskanie certyfikatu producenta stolarki aluminiowej, ciepłej i zimnej, oraz fasad szkieletowych, słupowo – ryglowych. Zrealizowaliśmy inwestycje, w których znajdują się fasady wiszące, stojące, łukowe oraz drzwi przylgowe, obrotowe i elektryczne.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom, które stawia Nam rozwijający się rynek, nie mogliśmy pozostać z tyłu, a doświadczenie, które nabraliśmy przez minione lata jako producenci, pozwoliło nam na otwarcie działu stolarki aluminiowej ognioodpornej. Od końca 2008 roku jesteśmy producentem stolarki ppoż. i spełniamy wszystkie wymogi narzucone przez taką instytucje jak ITB, która wydała Nam certyfikat, oraz nadzoruje nasze wyroby, aby były zgodne z Prawem Budowlanym.