O firmie

siedziba

Zakres działalności

Jesteśmy renomowanym Producentem stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i aluminium. Wykonujemy fasady PCV, ALU oraz okna i drzwi przeciwpożarowe w klasie EI 30 - EI 60 – EI 120. Nasze przedsiębiorstwo z siedzibą w Luzinie świadczy usługi zarówno dostawy stolarki jak i dostawy wraz z montażem w nowym budownictwie oraz wymiany wyeksploatowanej stolarki na nową, wykonaną zgodnie z obecnymi normami technologicznymi i panującymi trendami.

Dostarczamy i montujemy stolarkę na terenie województwa pomorskiego, Trójmiasta, czyli w okolicach Wejherowa, Gdyni, Gdańska, a także na terenie całej Polski. Korzystając z usług naszej firmy Klient otrzymuje nie tylko pełną gwarancję na wyrób i profesjonalny montaż czy wymianę okien, ale również pełne doradztwo przeszkolonych Pracowników w zakresie dodatkowego wyposażenia stolarki i ciepłego montażu.

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, co daje nam największą satysfakcję i motywację do działania. Nasze zaangażowanie, innowacyjność oraz zastosowanie nowoczesnych technologii w produkcji drzwi i okien aluminiowych, oraz PCV zapewniają wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować pełne zadowolenie nawet najbardziej wymagającego Klienta. Na dzień dzisiejszy posiadamy pełną ofertę dotyczącą stolarki PCV, ALU, EI, oraz wszystko, co z nią związane, tzn.:

  • Parapety wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Bramy garażowe
  • Rolety wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Drzwi wejściowe
  • Drzwi wewnętrzne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Historia firmy

Nasze Przedsiębiorstwo istnieje od 2003 roku.

Początkowo w swojej ofercie mieliśmy tylko stolarkę PCV, którą wraz z upływem czasu ulepszyliśmy poprzez wprowadzenie renomowanych systemów – takich jak VEKA – profile, oraz Winkhaus – okucia. Aktualnie posiadamy bogate doświadczenie w produkcji oraz montażu, które pozwala nam na realizację zamówień najbardziej wymagających klientów. Posiadamy w swojej ofercie okna standardowe oraz wiele innych o różnego rodzaju kształcie ze szkłem przeziernym, antywłamaniowym lub witrażami.

W roku 2004 roku rozszerzyliśmy Naszą ofertę poprzez uzyskanie certyfikatu producenta stolarki aluminiowej, ciepłej i zimnej, oraz fasad szkieletowych, słupowo – ryglowych. Zrealizowaliśmy inwestycje, w których znajdują się fasady wiszące, stojące, łukowe oraz drzwi przylgowe, obrotowe i elektryczne.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom, które stawia Nam rozwijający się rynek, nie mogliśmy pozostać z tyłu, a doświadczenie, które nabraliśmy przez minione lata jako producenci, pozwoliło nam na otwarcie działu stolarki aluminiowej ognioodpornej. Od końca 2008 roku jesteśmy producentem stolarki ppoż. i spełniamy wszystkie wymogi narzucone przez taką instytucje jak ITB, która wydała Nam certyfikat, oraz nadzoruje nasze wyroby, aby były zgodne z Prawem Budowlanym.